Oferta dla korporacji

Nasze projekty muszą tworzyć wartość dla firmy i budzić uznanie

Precyzyjny scouting technologiczny

Po otrzymaniu wyzwania biznesowego nasz zespół dokonuje przeglądu rynku startupów pod kątem technologii, która odpowiada potrzebie firmy. Po zakończeniu fazy scoutingu klient otrzyma listę spółek mogących spełnić wyzwanie biznesowe.

Scouting+

Wiemy jak wiele czasu trzeba przeznaczyć na wdrażanie zmian w dużych organizacjach. W odpowiedzi stworzyliśmy rozszerzoną wersję podstawowej usługi scoutingowej.Wykorzystując pogłębiony scouting+ klient otrzyma propozycję maksymalnie 3 wyselekcjonowanych spółek, które nie tylko posiadają odpowiednią technologię, ale również zostały pozytywnie zweryfikowane względem parametrów takich jak: dojrzałość biznesowa zespołu, sprawność operacyjna?, /dopisać coś/.Dzięki rozszerzonej parametryzacji i wdrożenia technologii proces wyboru ulega znacznemu skróceniu. Oszczędzamy czas i pieniądze.

Programy wdrożeniowe

Naszym podstawowym założeniem jest, że to partner korporacyjny, który finansuje program powinien być jego głównym beneficjentem. Dlatego w komercyjnych programach kładziemy nacisk na faktyczne wdrożenia odpowiadające potrzebom biznesowym klienta. Pracujemy z bardziej dojrzałymi startupami, które stosunkowo szybko mogą dostarczyć wartość dużym przedsiębiorstwom.


W takim razie dlaczego od czasu do czasu pojawiamy się w programach typu “startupowe kindergarten”? Ponieważ w takich projektach średnio trzy na sto projektów ma prawdziwy potencjał rozwojowy. Naszym zadaniem jest wyławianie najlepszych i pomoc w wyskalowaniu ich biznesu. Nie zamykamy się na młode zespoły. Po prostu przyjmujemy odpowiednie proporcje jakie powinny funkcjonować na dojrzałym rynku innowacji.

Usługa specjalna

Usługa rozszerzona

Usługa kompleksowa

Precyzyjny scouting technologiczny

Scouting+

Zaproszenie do wszystkich otwartych programów Rebels Valley

Budowa własnego programu wdrożeniowego

Wsparcie medialne i komunikacyjne w czołowych mediach biznesowych i startupowych

Bieżące wsparcie doradcze w zakresie zarządzania projektami innowacyjnymi

Budowa ekosystemu współpracy innowacyjnej

Na Państwa życzenie przygotowujemy ofertę dedykowaną Państwa potrzebom.

Chcesz, aby Twoja firma zbudowała własny program
lub dołączyła
do istniejącego?

Kontakt