Oferta dla startupów

Pomagamy przekuć ambicje w sukces finansowy

Jaki jest Twój zespół?

Jesteśmy startupem na wysokim stadium rozwoju

Mamy za sobą rundę inwestycyjną.

Jesteśmy średniozaawansowanym startupem

Mamy lub pracujemy nad MVP

Jesteśmy początkującym startupem

Mamy pomysł i zespół gotowy do działania!

Dostęp do nowych klientów biznesowych
Nasi klienci korporacyjni szukają rozwiązań dla swoich wyzwań biznesowych. Pomagamy startupom dotrzeć do korporacji, które mogą być zainteresowane współpracą. Otwieramy drzwi na spotkania sprzedażowe. Zapewnimy udział w wydarzeniach i programach, w których partnerem jest Rebels Valley.

Pozyskanie inwestorów zagranicznych
Kapitał jest paliwem startupu. Problemem krajowego rynku funduszy inwestycyjnych jest zwykle niski poziom dostępnego finansowania. Pomagamy wartościowym startupom zdobyć kapitał na skalowanie biznesu przedstawiając ich funduszom VC z konkretnym zapleczem finansowym. Wiemy również, że innowacyjna spółka potrzebuje odpowiedniego poziomu swobody, aby skutecznie działać. Zależy nam na pozyskiwaniu partnerów, którzy nie ingerują nadmiernie w życie startupu.
Wsparcie w dostępie do kluczowych klientów biznesowych
Startup bez klientów, to żaden biznes. Pomagamy młodym spółkom dotrzeć do korporacji, które mogą być zainteresowane współpracą. Prowadziliśmy liczne projekty z silnym zaangażowaniem partnerów korporacyjnych. Na naszej liście jest szereg potrzeb biznesowych od korporacji, które czekają na rozwiązania.

Wsparcie menedżerskie w zakresie sprzedaży i wdrożeń
Wsparcie w zakresie zaplanowania i wdrożenia współpracy w środowisku klienckim.

Wsparcie w wypracowaniu propozycji wartości
Kluczem do sukcesu jest poprawne zidentyfikowanie potrzeb grupy docelowej. Nasz doświadczony zespół pomoże zaplanować i zrealizować politykę sprzedażową Waszej firmy.Wsparcie w wypracowaniu propozycji wartości
Kluczem do sukcesu jest poprawne zidentyfikowanie potrzeb grupy docelowej. Nasz doświadczony zespół pomoże  zaplanować i zrealizować politykę sprzedażową Waszej firmy.

Programy akceleracyjne
Początkujących przedsiębiorców zachęcamy do sprawdzenia programów akceleracyjnych w które jesteśmy zaangażowani.

Sprawdź jak możemy Ci pomóc we Wschodnim Akceleratorze Biznesu.

W ramach programów wdrożeniowo-akceleracyjnych startupy otrzymują:

Możliwość budowy wspólnej
oferty biznesowej
z partnerami Rebels Valley
Dedykowanego interim managera - eksperta rynkowego, którego zadaniem jest wsparcie uczestnika w komercjalizacji oferowanych przez niego produktów lub usług wspólnie z dużym partnerem branżowym
Niezbędne usługi eksperckie. Wsparcie procesów internacjonalizacji na rynki UE, Dalekiego Wschodu oraz USA
Pomoc w doborze i pozyskaniu finansowania na każdym etapie rozwoju, w tym inwestycyjnego, dłużnego, dotacji

Rekomendacje

Rebels Valley przyspieszyło nasz rozwój poprzez przekazanie kontaktów do wartościowych partnerów i świetny mentoring.  Dzięki temu uzyskaliśmy informację zwrotną o naszym produkcie od największych partnerów biznesowych oraz skonfrontowaliśmy nasze założenia z oczekiwaniami rynku.
Piotr Nizio, CEO, ParkCash

Rekomendacje

Działania Rebels Valley to jak otworzenie na oścież wielu drzwi gdzie każde prowadzą wprost do różnych możliwości biznesowych łącząc ze sobą idee, strategię, pieniądze, a przede i nade wszystko ludzi.
Łukasz Skrzypek, GE, Multilesson

Rekomendacje

Rebels Valley dało nam możliwość spotkania się z decydentami z jednych z największych światowych firm. Gorąco polecam ich każdemu startupowi lokalnemu lub zagranicznemu. To fantastyczna grupa łącząca startupy i przedsiębiorstwa.
Dillon Hall, CEO, Simporter

Rekomendacje

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Rebels Valley w ramach ABSL Start-up Challenge i z przyjemnością rekomenduję firmę jako solidnego i godnego zaufania partnera z wysokimi standardami obsługi klienta. Pracownicy RV wykazali się znajomością realiów rynku i dużym doświadczeniem przy organizacji wydarzeń i spotkań z różnymi partnerami biznesowymi
Kinga Chelińska-Barańska, Country Manager, Digital Workforce

Mamy szerokie doświadczenie w realizowaniu projektów finansowanych ze środków publicznych. W naszym portfolio znajdują się takie projekty jak WARSAW booster 2019, Wschodni Akcelerator Biznesu, Akademia Menedżera Innowacji czy Pilot Maker Elekto ScaleUp.