Łączymy technologie z firmami, które ich potrzebują

Jesteśmy zespołem doświadczonych konsultantów, inwestorów, programistów i inżynierów. Identyfikujemy przewagi konkurencyjne, pomagamy rozwijać biznes, doprowadzamy do finansowania kooperacji.

Poznaj nas

Dedykowana oferta

Korporacje

Start-upy

Sektor publiczny

Realizowane przez nas projekty

Zespół

Arek Kwoska

Partner Zarządzający, CEO.
W Rebels Valley odpowiedzialny za relacje z największymi klientami. Od lat porusza się na styku świata korporacji i startupów i potrafi je ze sobą połączyć. Znający reguły gry dużych organizacji, swoje doświadczenie zdobywał w spółkach IT, telco, instytucjach finansowych oraz firmach doradczych z kręgu Big4. Od 15 lat przedsiębiorca, z sukcesem tworzył startupy zarówno w Polsce jak i Dolinie Krzemowej.

Jan Raczyński

Partner Zarządzający, COO.
W Rebels Valley zarządza programami akceleracyjnymi. Świeża krew na rynku akceleracji korporacyjnej choć w ciągu niespełna dwóch lat stał się jedną z bardziej rozpoznawalnych postaci. Z olbrzymim doświadczeniem i głęboką wiedzą o branży nowych technologii. Przed założeniem Rebels Valley przez dwie dekady pracował dla największych firm IT na świecie w których był odpowiedzialny za wdrożenia i business development w krajach Europy Środkowej i na Bliskim Wschodzie.

Tomasz Kowalczyk

Ekspert w zarządzaniu innowacją. W Rebels Valley odpowiedzialny jest za budowanie ekosystemów innowacji pomiędzy korporacjami a technologicznymi startupami. Ponadto buduje i koordynuje współpracę z partnerami zewnętrznymi. Zdobywał doświadczenie zawodowe w firmach doradczych w Polsce i w Azji. W latach 2011-2015 pracował w zespołach Growth&Innovation w warszawskim biurze jednej z firm doradczych należących do tzw. Big4. Realizował m.in. projekty związane z oceną i wzmacnianiem potencjału innowacyjnego.
Partner. Growth & Innovation Designer.

Iza Mysiura

Manager Inkubacji.
Business developer z wieloletnim doświadczeniem. Ekspert w zakresie budowy strategii sprzedażowych, zarządzania relacjami z klientami (CRM) oraz zarządzania produktem. Posiada duże doświadczenie w zakresie sprzedaży oraz w tworzeniu promocji sprzedaży w e-commerce. Dyplomowany coachoraz mentor biznesowy. Rebels Valley jest odpowiedzialna za inkubację projektów w ramach Wschodniego Akceleratora Biznesu.

Martyna Konys

Manager Akceleracji.
W Rebels Valley odpowiedzialna za wsparcie operacyjne procesów akceleracyjnych oraz scouting spółek dla klientów korporacyjnych. Przed dołączeniem do zespołu, była odpowiedzialna za wdrażanie innowacji oraz zasiadała w Komitecie Wykonawczym programu akceleracyjnego realizowanego przez grupę kapitałową Poczty Polskiej.

Aleksandra Woszczyk

Marketing Strategist & Business Development Manager.
W Rebels Valley zajmuje się koordynacją projektów oraz komunikacją marketingową. Odpowiedzialna za promocję takich projektów jak WARSAW booster 2019, Hack@Nat czy ABSL Tech Lab 2020. Posiada doświadczenie w tworzeniu strategii komunikacji w branżach takich jak motoryzacja, elektronarzędzia, innowacje, moda i uroda. Główne zakresy działalności: wsparcie w koordynacji projektów Electro Pilotmaker, ABSL Tech Lab oraz Hack@Natoraz zarządzanie komunikacją marketingową projektów znajdujących się w portfolio Rebels Valley.

Julia Achmadziejewa

Billing Specialist.
Doświadczenie zawodowe z obszaru rozliczeń międzynarodowych zdobywała w branży transportowej w PKP IC. Specjalista w zakresie utrzymywania i rozwoju relacji partnerskich z kontrahentami zagranicznymi (konferencje , negocjacje , umowy) oraz rozliczania przychodów oraz kosztów spółki.W Rebels Valley zajmuje się rozliczeniem projektów. Odpowiedzialna za przygotowanie umów, raportów, dokumentacji przetargowych.

Szymon Struszyński

Project Manager.
W ramach programu ABSL Start-up Challenge 2019 świadczył wsparcie w koordynacji programu oraz komunikacji. Odpowiada za koordynację części doradczej programu Akademii Menedżera Innowacji. Posiada doświadczenie w przeprowadzaniu scoutingu technologicznego. W ramach swojej kariery zawodowej odpowiadał za nawiązywanie oraz utrzymywanie relacji z klientami korporacyjnymi, uczestniczył w negocjacjach umów oraz projektował e-learaningi dla pracowników dużego przedsiębiorstwa. W Rebels Valley odpowiada za koordynację projektu Akademia Menedżera Innowacji, scounting, jak i tworzenie dokumentacji przetargowych.

Kontakt

Porozmawiajmy o tym, jak możemy pomóc Ci w rozwoju Twojego biznesu.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.