O zespole Rebels Valley

Dowiedz się więcej o kluczowych członkach naszego zespołu

Arek Kwoska

Partner Zarządzający, CEO.
W Rebels Valley odpowiedzialny za relacje z największymi klientami. Od lat porusza się na styku świata korporacji i startupów i potrafi je ze sobą połączyć. Znający reguły gry dużych organizacji, swoje doświadczenie zdobywał w spółkach IT, telco, instytucjach finansowych oraz firmach doradczych z kręgu Big4. Od 15 lat przedsiębiorca, z sukcesem tworzył startupy zarówno w Polsce jak i Dolinie Krzemowej.

Jan Raczyński

Partner Zarządzający, COO.
W Rebels Valley zarządza programami akceleracyjnymi. W ciągu niespełna dwóch lat stał się jedną z bardziej rozpoznawalnych postaci akceleracji korporacyjnej. Z olbrzymim doświadczeniem i głęboką wiedzą o branży nowych technologii. Przed założeniem Rebels Valley przez dwie dekady pracował dla największych firm IT na świecie, gdzie odpowiadał za wdrożenia i business development w krajach Europy Środkowej i na Bliskim Wschodzie.

Tomasz Kowalczyk

W Rebels Valley odpowiedzialny jest za budowanie ekosystemów innowacji pomiędzy korporacjami a młodymi spółkami technologicznymi oraz koordynację współpracy z partnerami zewnętrznymi. Zdobywał doświadczenie zawodowe w firmach doradczych w Polsce i w Azji, m.in. w jednej z firm doradczych należących do tzw. Big4. Realizował m.in. projekty związane z oceną i wzmacnianiem potencjału innowacyjnego. Partner. Growth & Innovation Designer.

Iza Mysiura

Manager Inkubacji.
Business developer z wieloletnim doświadczeniem. Ekspert w zakresie budowy strategii sprzedażowych, zarządzania relacjami z klientami (CRM) oraz zarządzania produktem. Posiada doświadczenie w zakresie sprzedaży oraz w tworzeniu promocji sprzedaży w e-commerce. Dyplomowany coach oraz mentor biznesowy. Rebels Valley jest odpowiedzialna za inkubację projektów w ramach Wschodniego Akceleratora Biznesu.

Martyna Konys

Manager Akceleracji.
W Rebels Valley odpowiedzialna za wsparcie operacyjne procesów akceleracyjnych oraz scouting spółek dla klientów korporacyjnych. Przed dołączeniem do zespołu, była odpowiedzialna za wdrażanie innowacji oraz zasiadała w Komitecie Wykonawczym programu akceleracyjnego realizowanego przez grupę kapitałową Poczty Polskiej.

Aleksandra Woszczyk

Marketing Strategist & Business Development Manager.
W Rebels Valley zajmuje się koordynacją projektów oraz komunikacją marketingową. Posiada doświadczenie w tworzeniu strategii komunikacji w branżach takich jak motoryzacja, elektronarzędzia, innowacje, moda i uroda. Doświadczenie zdobywała pracując zarówno w agencjach marketingu i public relations, jak i zarządzając komunikacją po stronie korporacji.

Julia Achmadziejewa

Billing Specialist.
Doświadczenie zawodowe z obszaru rozliczeń międzynarodowych zdobywała w branży transportowej w PKP IC. Specjalista w zakresie utrzymywania i rozwoju relacji partnerskich z kontrahentami zagranicznymi (konferencje , negocjacje , umowy) oraz rozliczania przychodów oraz kosztów spółki. W Rebels Valley zajmuje się rozliczeniem projektów. Odpowiedzialna za przygotowanie umów, raportów, dokumentacji przetargowych.

Szymon Struszyński

Project Manager.
W ramach swojej kariery zawodowej odpowiadał za nawiązywanie oraz utrzymywanie relacji z klientami korporacyjnymi, uczestniczył w negocjacjach umów oraz projektował e-learaningi dla pracowników dużego przedsiębiorstwa. W Rebels Valley odpowiada za koordynację koordynację części doradczej programu Akademii Menedżera Innowacji, scounting technologiczny, jak i tworzenie dokumentacji przetargowych.